Teknoloji

Hyundai Tamamen Yenilenen Santa Fe’nin Görüntülerini Paylaştı: Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Ülkemizde de bilinen birçok modeli bulunan Hyundai, popüler SUV aracıdır. Santa Fe’nın yenisinin tasarımını bizlere kazandırdı. Paylaşılan görüşler, yeni Santa Fe’nin önemli değişikliklerle geleceğini ortaya koydu.

Hyundai, paylaştığı görsellerle araçtaki değişiklikleri nasıl göreceğimizi gösterdi. Modelin ne zaman tanıtılacağını da paylaştı.

Ağustos ayında tanıtılacak olan yeni Santa Fe, tamamen değişen bir tasarımla geliyor.

Baştan sona değişen Bir tasarıma sahip olacağını görebileceğimiz Santa Fe, D-SUV segmentinde oldukça iddialı olacak. Görsellerden, araç hakkında önceki nesle göre daha güçlü bir izlenim sunuyor. Dış kısma baktığımızda kutumsu bir tasarım ve büyütülmüş bir bagaj kapağı açıklığı görüyoruz.

Bunlara ek olarak Santa Fe, uzun bir dingil mesafesi ile gelecek. Önde, yüksek motor kaputu doğrudan göze çarpıyor. H şeklindeki farlar ve keskin usturmaçaların kombinasyonu dikkat çekiyor. H detayı, marka ambleminin yeniden yorumlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

21 inç jantlarda Santa Fe, çok yönlü bir iç tasarım getiriyor. Parlak renkli koltuklar ve tavan kaplaması bir önceki nesle göre ferahlık hissi yaratırken, yumuşak dokunuşlu ahşap desenli dekorasyonlar ve ince işlemeli Nappa deri koltuklar da araçta yer alıyor. İkinci ve üçüncü sıra koltuklar tamamen katlanabilirda dikkat çekicidir.

Sürdürülebilir donanımlarla donatılan yeni Santa Fe’nin tüm özellikleri Hyundai’ye ait. Ağustosda dünya prömiyerinde duyurulacak. Kesin tarihi henüz açıklanmayan tanıtım, şirketin YouTube kanalında yayınlanacak.

haber-marmaraereglisi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu